Skotnickie Wzgórza 4

Wszystkie domy są energooszczędne, mają podwyższony standard i zostały zbudowane zgodnie z zasadą 4E, która polega na połączeniu takich priorytetów jak: estetyka, energooszczędność, ekonomia i ekologia. Dla mieszkańców oznacza to właściwą równowagę pomiędzy nowoczesną architekturą, ekonomią użytkowania i życiem w harmonii z naturą. Zastosowane standardy przynoszą efekty w postaci zadowolenia mieszkańców poprzednich etapów osiedla Skotnickie Wzgórza.

Wyjątkowa lokalizacja

Skotnickie Wzgórza 4 to kolejny etap osiedla zlokalizowanego wśród Skotnickich Wzgórz w rejonie skrzyżowania ul. Brucknera i Grzegorzewskiej. Lokalizacja domów na osiedlu Skotnickie Wzgórza cieszy się coraz większą renomą, ze względu na otoczenie otwartych terenów zielonych o unikalnych walorach przyrodniczych i widokowych. W urokliwym miejscu w niedalekiej odległości od centrum Krakowa powstaje osiedle o spójnej architekturze cechującej się nowoczesną estetyką. Konsekwentna wizja inwestora, dbałość o detale i jakość wykonania daje efekt w postaci powstania wyjątkowego, unikalnego osiedla VILLE4E Skotnickie Wzgórza. Dom znajdujący się na terenie tego przestrzennego i pełnego zieleni osiedla to idealne miejsce do życia, pracy, nauki i relaksu.

Przemyślany projekt

Zespół obejmuje 4 budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 139 m2 (całkowita powierzchnia podłóg to ok. 178m2). Domy są usytuowane na działkach od 300 m2 do 472 m2. Domy posiadają wjazd z ulicy Grzegorzewskiej na wewnętrzną uliczkę prowadzącą do czterech budynków. Zapewnia to spokój, bezpieczeństwo i kameralność tej inwestycji. Przed każdym z budynków zapewniono 2 miejsca postojowe. Jest przewidziana możliwość postawienia wiaty na samochody. Na parterze przewidziano strefę dzienną. Słoneczne wnętrza salonu, jadalni i kuchni zlokalizowane są w otwartej przestrzeni doskonale doświetlonej dużymi przeszkleniami na prawie całą wysokość kondygnacji. Okno narożne z drzwiami przesuwnymi zapewnia wspaniałe widoki na otaczające tereny zielone i Wzgórza Skotnickie. Przedłużeniem salonu jest taras z wyjściem od strony południowej, gdzie będzie można cieszyć się własnym ogrodem. Aby zapewnić spójność osiedla w zakresie zieleni mieszkańcy otrzymają koncepcyjny projekt zagospodarowania ogrodu i małej architektury jako inspiracje do indywidualnego wykorzystania.

Nowoczesna architektura domów

Architektura domów jest elegancka, harmonijna i spójna dla całego osiedla. Charakteryzuje się nowoczesną estetyką, minimalizmem w zakresie formy nawiązującym do wzorców skandynawskich. Inspiracja tym stylem znajduje swój wyraz w dbałości o szlachetny detal dekoracyjny, stonowanym kolorem elewacji oraz w prostych i estetycznych formach, które nie konkurują, ale wpisują się w malownicze otoczenie Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Swoboda aranżacji przestrzeni

Domy zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić komfort, ergonomie i funkcjonalność, a jednocześnie swobodę indywidulanej aranżacji przestrzenie do własnych potrzeb. Projekt umożliwia adaptację powierzchni domu do zmieniających się potrzeb rodziny, przygotowane wariantowe aranżacje stanowią inspiracje do indywidualnych rozwiązań. Szczególnie poddasze oddane jako otwarta przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły realizacji