Skotnickie Wzgórza 3

Zespół obejmuje 6 budynków w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 139 m2 (całkowita powierzchnia podłóg to ok. 178m2). Domy są usytuowane na działkach od 260 m2 do 417 m2. Wjazd do domów z ulicy Brucknera od strony północnej, gdzie zlokalizowano 2 miejsca postojowe. Jest przewidziana możliwość postawienia wiaty na samochód. Na parterze przewidziano strefę dzienną. Słoneczne wnętrza salonu, jadalni i kuchni zlokalizowane są w otwartej przestrzeni doskonale doświetlonej dużymi przeszkleniami na prawie całą wysokość kondygnacji. Okno narożne z drzwiami przesuwnymi zapewnia wspaniałe widoki na otaczające tereny zielone i Wzgórza Skotnickie. Przedłużeniem salonu jest taras z wyjściem od strony południowej, gdzie będzie można cieszyć się własnym ogrodem. Aby zapewnić spójność osiedla w zakresie zieleni mieszkańcy otrzymają koncepcyjny projekt zagospodarowania ogrodu i małej architektury jako inspiracje do indywidualnego wykorzystania.

Wyjątkowa lokalizacja

Skotnickie Wzgórza 3 to kolejny etap osiedla zlokalizowanego na łagodnie opadającym wzgórzu przy ul. Brucknera. Lokalizacja domów na osiedlu Skotniki cieszy się coraz większą renomą, ze względu na otoczenie otwartych terenów zielonych o unikalnych walorach przyrodniczych i widokowych.

Nowoczesna architektura domów

Architektura domów jest elegancka, harmonijna i spójna dla całego osiedla. Charakteryzuje się nowoczesną estetyką, minimalizmem w zakresie formy nawiązującym do wzorców skandynawskich. Inspiracja tym stylem znajduje swój wyraz w dbałości o szlachetny detal dekoracyjny, stonowanym kolorem elewacji oraz w prostych i estetycznych formach, które nie konkurują, ale wpisują się w malownicze otoczenie Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Swoboda aranżacji przestrzeni

Domy zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić komfort, ergonomie i funkcjonalność, a jednocześnie swobodę indywidulanej aranżacji przestrzenie do własnych potrzeb. Projekt umożliwia adaptację powierzchni domu do zmieniających się potrzeb rodziny, przygotowane wariantowe aranżacje stanowią inspiracje do indywidualnych rozwiązań. Szczególnie poddasze oddane jako otwarta przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Ekonomia i energooszczędność

Zastosowane materiały, izolacje, sposób wykonania i nadzór nad budową zapewniają energooszczędność oraz trwałość i solidność domów , co już znalazło potwierdzenie w jakości i kosztach eksploatacji poprzednich etapów inwestycji.

Szczegóły realizacji