Nowa inwestycja – Skotnickie Wzgórza 5

Osiedle Skotnickie Wzgórza 5 to kolejny etap osiedla domów jednorodzinnych w Krakowie przy ulicy Grzegorzewskiej. Osiedle powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, którą zrealizowaliśmy w poprzednich latach. Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Dębniki, w części zwanej Skotnikami, które są coraz bardziej bardziej popularną i prestiżową lokalizacją dla zabudowy jednorodzinnej.   lokalizacja  w Skotnikach ma w założeniu łączyć walory zamieszkania blisko centrum i jednocześnie na spokojnym przedmieściu, dając poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

Przyjazne sąsiedztwo

Skotniki były historycznie odrębną od Krakowa wsią królewską, której początki datują się na XIII wiek. Współcześnie są cenioną wśród krakowian dzielnicą mieszkaniową, która ciągle rozwija się, oferując atrakcyjne warunki zamieszkania. W dzielnicy systematycznie rozbudowywana jest infrastruktura z myślą o dotychczasowych i nowych mieszkańcach.

Osiedle położone jest w sąsiedztwie przyciągającej wciąż nowych inwestorów strefy ekonomicznej, która tworzy liczne biurowce, nowe miejsca pracy i przyczynia się do rozwoju Krakowa,  a także w pobliżu nowego kampusu Uniwersytetu Jagielońskiego. Wielu mieszkańców i osób przybywających do miasta znajduje tutaj zatrudnienie, co przyczynia się do wzrostu zainteresowania zakupem domów w bliskim sąsiedztwie i doceniania walorów Skotnik jako miejsca zamieszkania.

 

Bliskość parku krajobrazowego

Inwestycja Skotnickie Wzgórza 5 powstaje w pobliżu Bielańsko Tynieckiego Parku krajobrazowego oraz obszaru Natura 2000. Mieszkańcy mają niepowtarzalną okazję korzystać z bliskości zieleni, która nie tylko estetycznie upiększa otoczenie, ale także stanowi doskonałe miejsce na weekendowe spacery, pikniki i zabawę z dziećmi. Spacerując po okolicy, możemy w pełni cieszyć się kontakt z przyrodą oraz ciszą i spokojem. Dodatkowo, w okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, które umilą czas naszym najmłodszym.

Funkcjonalność i komfort

Osiedle Skotnickie Wzgórza 5 w Krakowie wyróżnia się nowoczesną architekturą, dobrymi proporcjami zabudowy i terenów zielonych. Jest to znakomita oferta dla osób, które poszukują domów funkcjonalnie zaprojektowanych, wykonanych z pełną starannością, z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy domy bliźniacze o powierzchni 150 m2 oraz wolnostojące o powierzchni około 250 m2. Na Osiedlu oferujemy do sprzedaży domy z ogrodami o wyjątkowym i prestiżowym charakterze. Każdy dom cechuje się przestronnym wnętrzem, nowoczesną architekturą oraz dużym ogrodem, który będzie doskonałym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wykorzystując swoje wcześniejsze doświadczenia, stawiamy na funkcjonalne oraz nowoczesne rozwiązania, zapewniające przyszłym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, dobre warunki życia i wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie istnieje dobrze rozwinięta infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły, punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych – wszystko w zasięgu kilkuminutowego spaceru bezpiecznymi ciągami komunikacyjnymi. Stale rosnąca liczba mieszkańców Skotnik sprawia, że liczba punktów usługowych i handlowych będzie zwiększać się z roku na rok. Osiedle Skotnickie Wzgórza 5 będzie doskonałym miejscem do zamieszkania zarówno dla osób młodych, jak też w kwiecie wieku, poszukujących oazy spokoju wśród zieleni, z możliwością dysponowania własnym ogródkiem.

Doskonała komunikacja

Zaletą Osiedla Skotnickie Wzgórza 5  jest jego doskonałe skomunikowanie z centrum
i pozostałymi obszarami miasta. W bliskim sąsiedztwie przebiega autostrada A4 i znajduje się węzeł Skawina. W odległości 13 km znajduje się międzynarodowy port lotniczy Balice. Osiedle położone jest zaledwie 8 km od centrum Krakowa, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Dodatkowym atutem jest doskonała komunikacja miejska – mieszkańcy mogą skorzystać z kilku linii autobusowych, w pobliżu jest również zlokalizowana pętla tramwajowa komunikacji miejskiej Czerwone Maki, która pozwala sprawnie dotrzeć w każdy rejon miasta. Świetne skomunikowanie sprawia, że Osiedle Skotnickie Wzgórza 5 to optymalna inwestycja dla osób dynamicznych, często podróżujących zawodowo i prywatnie, pracujących zdalnie, dla których mieszkanie w komfortowej, prestiżowej lokalizacji jest bardzo ważne.

Jeśli marzysz o nowym domu we Krakowie, nie czekaj! Osiedle Skotnickie Wzgórza 5 to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Już teraz skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

Przejdź na stronę inwestycji